cyklobrani

Valtické cyklobraní je tu s vámi již 7. rokem

Vážení přátelé jižní Moravy a zdravého pohybu nejen na kole.

Nový rok 2017 nám pomalu běží a Cyklobraní se rozjíždí ke svému zářijovému, již 7. startu. I letos chceme uspořádat akci pro vás všechny, kteří rádi odpočíváte při pohybu na kole, toužíte si zlepšit své závodní výsledky a tradičně si rádi pochutnáte na sklence skvělého burčáku či vínka. A právě s vínem je spojeno příjemné překvapení letošního 7. ročníku. Cyklobraní vás vezme přímo do vinařství Vinné sklepy Valtice (CHÂTEAU VALTICE) - tady budeme STARTOVAT i DOJÍŽDĚT do cíle a samozřejmě relaxovat po závodě třeba při chutném moravském jídle, víně, burčáku.

Abyste si mohli užít krásy okolí Valtic, v letošním ročníku "vrátíme do hry" výjezd vinohrady na kopec Reistna k oblíbenému saletu Kolonáda. Po loňské velmi pozitivní odezvě z vaší strany zachováme kratší formát jednoho okruhu v přibližné délce 25 km, prostě POHODOVÁ STEZKA. Rychlíci a vytrvalci na BURČÁKOVÉ STEZCE si ho dají dvakrát. Mapu přesné trasy právě připravujeme. Fanoušci a diváci budou moci povzbuzovat při průjezdu přímo v prostoru zázemí Vinných sklepů Valtice, kde bude startovní i cílová rovinka.

I letos jsme součástí Author Maraton Tour

A zůstáváme věrni i termínu, tedy druhé zářijové sobotě s krásným datem 9. 9. 2017. Začátek školního roku, kdy propukne příjemné babí léto a stále probíhá jihomoravské vinobraní provoněné prvním burčákem, je prostě ideálním termínem v rámci našeho motta POHODA, BABÍ LÉTO A BURČÁK.

Neváhejte a roztočte to s námi ve Valticích v sobotu 9. 9. 2017!

Za pořadatelský tým se na vás těší Kamil Balga

zakladni infoCyklobrani

Vytisknout

POHODA, BABÍ LÉTO, BURČÁK - 9. 9. 2017

Partneři závodu

Mediální partneři

ceska-televize-logo

CT-sportilovejiznimorava 

bajkeri

Author Valtické Cyklobraní - závod horských kol
Junior Golf Club Břeclav, o.s., Na Pěšině 2472/17, 69003 Břeclav

© Cyklobraní | vytvořil www.pixelhouse.cz