cyklobrani

Přijďte si užít Cyklobraní jako TÝM

Jste parta přátel, kolegů, rodina nebo dámy na kolech? Pak není nic jednoduššího než si POHODU, BABÍ LÉTO A BURČÁK užít letos o druhém víkendu v září jako "TÝM"!

Přihlaste se do 7. ročníku Author Valtické Cyklobraní jako ženské, rodinné nebo firemní týmy (i kategorie firemní týmy s vlastním zázemím). Opět jsme nezapomněli ani na tolik oblíbenou registraci pro tandemové týmy.

ZAREGISTRUJTE SE JAKO TÝM PRÁVĚ TEĎ!

cykloTymy2

 

 

Vytisknout

Nové zázemí Chateau Valtice, Zámeček Belveder v opravě

O změně zázemí pro 7. ročník Author Valtické Cyklobraní jsme vás již informovali. Letos vás poprvé vezmeme přímo do vinařství Vinné sklepy Valtice (CHÂTEAU VALTICE) - tady budeme STARTOVAT i DOJÍŽDĚT do cíle a samozřejmě relaxovat po závodě třeba při chutném moravském jídle, víně, burčáku. 

Jedním z hlavních důvodů, proč letos nemůžeme využít krásné historické zázemí Zámečku Belveder, je především jeho nutná rekonstrukce. Památkáři letos plánují jeho obnovu. V renovovaném zámečku bude nově expozice vzácných čínských hedvábných tapet z pozůstalosti francouzské královny Marie Antoinetty. Čínské hedvábné tapety z její pozůstalosti přivezl Jan I. z Lichtenštejna. Původně byly na zámku v Lednici a nyní se postupně restaurují. Tři jsou už opravené za jeden milion korun, další tři zbývá restaurovat. Více informací o obnově Zámečku Belveder na tyden.cz.

Přečtěte si historii Zámečku Belveder v našem příběhu.

belveder02

 

 

Vytisknout

ZVÝHODNĚNÁ REGISTRACE ZA 450 KČ PRODLOUŽENA DO 31. BŘEZNA

ZVÝHODNĚNÁ REGISTRACE AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ ZA 450 KČ PRODLOUŽENA DO 31. 3. 2017!

Venku už to čím dál víc voní jarem, a tak s jarní cyklonáladou PRODLUŽUJEME ZVÝHODNĚNOU REGISTRACI ZA 450 KČ AŽ DO 31. 3. 2017!

Další informace o registraci najdete v sekci O závodu - Přihláška.

Sledujte nás také na našem Facebooku, kde najdete veškeré novinky i zajímavosti nejen o Cyklobraní!

 

DB 2681 

Vytisknout

Z technických důvodů přesunujeme registraci do závodu na příští týden

Víme, že sliby se mají plnit, ale občas tomu prostě okolnosti ne a ne pomoci. A to se stalo právě nám. 

Bohužel nemáme stále aktivní náš nový bankovní účet, kam by měly putovat platby za vaše registrace . Prosíme, mějte s námi strpení, vše by mělo být v pořádku příští týden, a tak bychom samotnou zvýhodněnou registraci spustili právě na konci příštího týdne. Děkujeme za pochopení.

Přejeme krásný víkend plný odpočinku a pohody.

posunuti registrace2017

 

TĚŠTE SE NA ZVÝHODNĚNOU REGISTRACI DO 7. ROČNÍKU AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ 2017 V TÝDNU OD 20. 2.!

Sledujte nás také na našem Facebooku, kde zjistíte nejnovější informace.

Za pořadatelský tým Kamil Balga

 

Vytisknout

Novinky letošního 7. ročníku Author Valtické cyklobraní

Nový rok 2017 nám pomalu běží a Cyklobraní se rozjíždí ke svému zářijovému, již 7. startu. I letos chceme uspořádat akci pro vás všechny, kteří rádi odpočívate při pohybu na kole, toužíte si zlepšit své závodní výsledky a tradičně si rádi pochutnáte na sklence skvělého burčáku či vínka.

A právě s vínem je spojeno příjemné překvapení letošního 7. ročníku. Cyklobraní vás vezme přímo do vinařství Vinné sklepy Valtice (CHÂTEAU VALTICE) - tady budeme STARTOVAT i DOJÍŽDĚT do cíle a samozřejmě relaxovat po závodě třeba při chutném moravském jídle, víně, burčáku.

Abyste si mohli užít krásy okolí Valtic, "vrátíme do hry" v letošním ročníku výjezd vinohrady na kopec Reistna k oblíbenému saletu Kolonáda. Po loňské velmi pozitivní odezvě z vaší strany zachováme kratší formát jednoho okruhu v přibližné délce 25 km, prostě POHODOVÁ STEZKA. Rychlíci a vytrvalci na BURČÁKOVÉ STEZCE si ho dají dvakrát. Mapu přesné trasy právě připravujeme. Fanoušci a diváci budou moci povzbuzovat při průjezdu přímo v prostoru zázemí Vinné sklepů Valtice, kde bude startovní i cílová rovinka.

TĚŠTE SE UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN NA ZVÝHODNĚNOU REGISTRACI DO 7. ROČNÍKU AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ 2017!

Sledujte nás také na našem Facebooku!

novinky2017 cyklo

 

Vytisknout

PF 2017

KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A NOVÝ ROK PLNÝ VÍTĚZNÝCH ZÁVODŮ A SAMOZŘEJMĚ MNOHO ZDRAVÍ, KTERÉ JE
KE SPORTOVNÍM VÝKONŮM VÍCE NEŽ NUTNÉ. NA VIDĚNOU DRUHÝ VÍKEND V ZÁŘÍ 2017. VAŠE CYKLOBRANÍ! 

cyklobrani pf2017

Vytisknout

Author Valtické Cyklobraní 2016 byla pecka…

Tak dlouho se celé letošní Cyklobraní připravovalo,a  tak rychle je za námi. Uff, všichni jsme se zapotili a to doslova a do písmene. Počasí nám tentokrát opravdu přálo a 6. ročník byl doslova sportovně tropický. Vám všem, kteří jste letos za námi do Valtic zavítali, patří JEDNO VELKÉ DÍKY!! Přestože bylo opravdu velmi horko, dorazili jste v hojném počtu -  přes pět set účastníků ve všech kategoriích a dalších více než 200 fanoušků a přátel Cyklobraní v zázemí a na trati. Pro celý organizační tým to je signál, že se vám akce líbí a má smysl dál makat a pustit se ihned do příprav dalšího již 7. ročník Cyklobraní 2017. Už teď víme o pár změnách, které vám přineseme, abychom zvýšili komfort nejen během závodu, ale také před a po závodě. Nechte se překvapit, a to nejen vy závodníci, ale i např. vaše ratolesti.

Dovolte mi touto cestou poděkovat všem členům organizačního týmu za přípravu akce: děvčatům na prezentaci, chlapům v produkci, klukům na parkovištích, při regulaci dopravy a při nasazení v zázemí, všem regulovčíkům na trase, dámám policistkám za pomoc s dopravou po startu, oběma týmům na občerstvovacích stanicích, moderátorovi za skvělý hlasový výkon v takovém horku, úzkému týmu za přípravu stovek tašek na závod, pozitivnímu přístupu Lesů ČR, úředníkům na příslušných odborech a v neposlední řadě našim marketingovým partnerům akce viz jejich výčet na webových stránkách. A nemohu vynechat dodavatele výborného jídla a pití. Obzvlášť smažené ryby a špízy zmizely tak rychle, že se jsem se ani nestačil otočit...

Fotogalerie z letošního 6. ročníku najdete na Facebooku, ale i webu, kde je také její kompletní verze ke stažení. A určitě si nenechte ujít záznam našeho závodu, který poběží na kanále ČT4 Sport již 15. 9. od 11.45 h, a najdete jej k zhlédnutí v archivu ČT také zpetně.

Za organizátorský tým Váš Kamil Balga

DB 4214 2

Vytisknout

POHODA, BABÍ LÉTO, BURČÁK - 9. 9. 2017

Partneři závodu

Mediální partneři

ceska-televize-logo

CT-sportilovejiznimorava

Author Valtické Cyklobraní - závod horských kol
Junior Golf Club Břeclav, o.s., Na Pěšině 2472/17, 69003 Břeclav

© Cyklobraní | vytvořil www.pixelhouse.cz